AR-GE Politika


Durukan İnşaat mevcutta bulunan harita yapım yöntemlerini gelişen teknolojiyle güncelleştirilmesini sağlamak, haritalama sistemini daha hızlı ve güvenilir hale getirmek amacıyla AR-GE çalışmaları yapılmıştır.

Sınırların kalktığı, rekabetçi piyasanın tek ekonomik belirleyici olduğu günümüzde hizmet kalitesini, hizmet sürekliliğini, donanım ve yatırımlarını ve bilgi işlem teknolojisini sürekli yenileyerek uluslararası bir şirket olmayı hedeflemektedir. 3D Harita üretiminde maksimum hıza ulaşmayı ve hizmet teslimini hedeflemektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, onların sadakatini kazanmak, var olan müşteri ilişkilerinin kalıcı olabilmesi için verdiğimiz sözlerin tam anlamıyla eksiksiz yerine getirilmesini sağlamaktır.

Firma Künye

Hizmet alanlarımızda, yurt içi ve yurt dışı projelerde müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde kaliteli hizmet sunmaktır.
Devamı

Sosyal Medya

İletişim Bilgileri

Tel: 0342 230 44 16
Fax: 0342 230 44 15
Adres: İncilipınar Mah. 3 No’lu Cad. Akınalan İş Merkezi
Kat:1 No:4 Şehitkamil/Gaziantep
Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.