Hakkımızda


Firmamız 1977 yılında Gaziantep'te  Durukan Mühendislik Hizmetleri olarak kurulmuştur.

Firmamız kuruluşundan bugüne kadar bir çok önemli projede Harita Mühendislik Hizmetlerini, donanımlı  uzman teknik kadrosuyla, günümüz teknolojik ekipmanlar yardımıyla  en doğru, en hızlı , en estetik şekil de tamamlayıp yüksek kalite  standartların da gerçekleştirmeye gayret göstermiştir. Firmamız ,bu projelerin hayata geçmesinde katkı sağlayarak hizmet verdiği kurum ve kuruluşlar tarafından takdirle karşılanıp, tercih edilmenin haklı gururunu taşımaktadır.

İlkelerimiz

Proje geliştirmeden anahtar teslimine kadar her adımda, kaliteden taviz vermeden; takım çalışmasına olan inancımızla, tedarikçilerimiz, iştirakçilerimiz ve müşterilerimiz ile güven ve saygıyı temel alan kalıcı ilişkiler inşa etmek.

“Güven, kalite ve saygının mimarı” olarak belirlediğimiz felsefemizle; gerçekleştirdiğimiz projelerimizde takım çalışmasına olan inancımız, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz, iştirakçilerimiz ve müşterilerimiz arasında oluşturduğumuz yapı ile öncelikle “güven ve saygıyı” inşa ediyoruz.

Kalite Politikamız

Durukan İnşaat altyapı, üstyapı inşaatları ve yapı bileşenleri üretiminde tasarıma, ilgili standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşa etme teknik ve sanatının gereklerine uyar bilgi ve iletişim teknolojilerindeki yenilikleri, ürün ve üretimde kullanmaya özen gösterir.

Tüm çalışanların etkin katılımıyla, müşteri ihtiyaç ve imkanlarını dikkate alarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için kaynakları ekonomik, etkin ve verimli bir biçimde kullanır. Ürün teslimini daima zamanında yapar. Yönetim sistemini sürekli iyileştirir. Tüm bunları yaparken konusunda lider, gelişime açık, yenilikçi kimliğini geliştirmeyi sektöründeki rekabette Durukan kalitesini sürdürmeyi hedefler.

İnsan Kaynakları

Şirketimiz; sürdürülebilir, istikrarlı büyüme hedeflerine ulaşılmasında insan kaynağının rolünün çok önemli olduğuna inanmaktadır.

Kariyer fırsatlarımızdan yararlanmak istiyorsanız; CV'nizi .doc veya .pdf formatında bize gönderebilirsiniz.

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Yönetim

İlhan DURUKAN
Yönetim Kurulu Başkanı
Harita Mühendisi (1974 Yıldız Teknik Üniversitesi )
Surveying Engineer


Volkan DURUKAN
Yönetim Kurulu Üyesi
İnşaat Yüksek Mühendisi (2002 İTÜ)
Civil Engineer M.Sc. MBA

Firma Künye

Hizmet alanlarımızda, yurt içi ve yurt dışı projelerde müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde kaliteli hizmet sunmaktır.
Devamı

Sosyal Medya

İletişim Bilgileri

Tel: 0342 230 44 16
Fax: 0342 230 44 15
Adres: İncilipınar Mah. 3 No’lu Cad. Akınalan İş Merkezi
Kat:1 No:4 Şehitkamil/Gaziantep
Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.